مدلسازی سه بعدی

انیمیشن و تیزر سه بعدی

واقعیت مجازی یا VR

سه بعدی

سه بعدی سازی

اصطلاح “مدل سازی سه بعدی” به فرایند ایجاد نمای سه بعدی از یک شی ( چه وجود فیزیکی داشته باشد یا خیر ) با استفاده از نرم افزارهای تخصصی اشاره دارد . این نمایش را مدل سه بعدی می نامند، اندازه ، شکل و بافت یک شی را می توان عینا مطابق همان ساخت یا به صورت دلخواه تغییر داد. آژانس تبلیغاتی آندیرا اولین شرکتی است که در ایران، سه بعدی سازی را وارد حوزه تبلیغات کرده است.  اعتبار ما این است که پروژه های سه بعدی آندیرا، توسط سازندگان نرم افزارهای سه بعدی سازی در خارج از ایران مورد استقبال قرار میگیرد.

انواع خدمات سه بعدی

دنیای سه بعدی بسیار گسترده است و همه چیز قابلیت 3D شدن دارد و ما فقط به بخشی از آن میتوانیم اشاره کنیم که در زیر توضیحات به همراه نمونه دیداری آن قابل مشاهده است.

مدلسازی سه بعدی

هر شی که وجود فیزیکی داشته باشد یا در ذهنتان تصور کرده باشید قابلیت سه بعدی شدن را دارد. مزایای سه بعدی برای شما صرفه اقتصادی، بهتر شدن کیفیت پرزنت، با قابلیت نمایش در دیجیتال مدیا و بصورت چاپی در ابعاد و اندازه های مختلف است. مدلسازی سه بعدی بیس تمام خدمات بعدی است

مدل 360 درجه

در مدل 360 درجه بیننده می تواند به راحتی با کلیک کردن و چرخاندن محصول در صحنه تمام بخش های محصول را ببیند تا راحت تر با آن ارتباط برقرار کند. عکس های تبلیغاتی محصولات ، در سایت ها معمولا تنها یک وجه محصول را نمایش می دهند در این روش مشتری امکان بررسی کامل محصول خود را دارد . به او امکان هر چه واقعی تر کردن تجربه خرید را بدهید.

واقعیت افزوده یا AR

به مشتریان این امکان را می دهد که محصولات را با استفاده از دستگاه های مجهز به دوربین خود مانند تلفن های همراه امتحان کنند. با کمک واقعیت افزوده، کاربران می‌توانند کالای مورد علاقه خود را قبل از خرید ، سبک ، اندازه و تناسب را تأیید کنند. 66 درصد از خریداران می گویند واقعیت افزوده اطمینان آنها را نسبت به خرید محصول مناسب افزایش می دهد.

واقعیت مجازی یا VR

فناوری واقعیت مجازی به برندها کمک می کند تا راه حل های تعاملی را برای مشتریان ارائه دهند. این یک ابزار عالی برای نمایش محصولات از راه دور است، به ویژه برای تجارت الکترونیک. به مشتریان این فرصت را می دهد تا محصولات را بدون دست زدن به آنها بهتر درک یا حتی تجربه کنند و هم چنین می توان از دستگاه های شبیه سازی برای احساس محصولات، نزدیک شدن و ایجاد ارتباط شخصی با برند استفاده کرد.

تیزر ، انیمیشن سه بعدی

تیزرها و انیمیشن های سه بعدی می توانند به شما کمک کنند محصول خود را از طریق داستان سرایی بازاریابی کنید. در تیزر و انیمیشن سه بعدی می توان همانند دنیای واقعی با دوربین ها فیلمبرداری کرد تا شما تیزر خود را با هر جزئیات و روشی که دوست دارید بدون هیچ محدودیتی که در دنیای واقعی ما را محدود میکنند، تیزر حرفه ای خود را داشته باشید. ویدئو همچنان یکی از موثرترین عناصر در استراتژی بازاریابی دیجیتال است.

طراحی غرفه

یکی دیگر از روش های پرزنت کسب و کارها نمایشگاه ها است که چالش بسیار خوبی برای اضافه کردن تعداد بسیار زیادی مشتری به مجموعه خود می باشد. مشتری از فاصله دور از نگاه اول شما را از نمای غرفه تان می شناسد و در ذهنش قضاوت می کند. به وسیله سه بعدی سازی می توانید غرفه نمایشگاهی خود را با بالاترین کیفیت از پیش طراحی و پیش نمایش آن را مشاهده کنید و بهترین حالت خود را به نمایش بگذارید

3D Fashion

صنعت لباس و مدلینگ به هم دیگر گره خورده اند. امروزه نسل جدیدی از شو مدلینگ و لباس به وسیله سه بعدی سازی میسر شده است. مدل ها به درخواست شما در هر ساعت از شبانه روز در هر لوکیشینی بدون محدودیت به شکل دلخواه شما لباس مدنظر را بر تن می کنند. هنرمندان سه بعدی جایگزین عوامل عکاسی ، تجهیزات ، آرایش و پیرایش ، مدل ها و طراحان صحنه می شوند

3D Color

این سرویس برای سایت های فروشگاهی بسیار مورد استقبال است. تنها با یک کلیک می توانید انواع رنگ های محصولتان را در معرض نمایش مشتری بگذارید. محدودیتی برای انتخاب رنگ ها وجود ندارد تنها با یک بار مدلسازی این امر میسر می شود

3D complete

3D complete کاربران را قادر می سازد تا در آن واحد با یک تصویر یا محصول تعامل داشته باشند . کاربران می توانند به طور مجازی یک محصول را لمس کنند، بچرخند، حرکت دهند و در برخی موارد سفارشی کنند. این یک تجربه عالی برای مشتریان در هنگام در نظر گرفتن محصول و تعامل از طریق 3D complete است.

سه بعدی سازی جواهرات

آژانس تبلیغاتی آندیرا با استفاده از فناوری های نوین سه بعدی سازی و نرم افزارهای بروز دنیا در این زمینه ، اقدام به مدلسازی و مهندسی معکوس جواهرات و زیورآلات می نماید.

مزیت سه بعدی

اگر با مزیت های سه بعدی آشنایی کافی ندارید ما به صورت مختصر بعضی از مزیت های سه بعدی سازی را توضیح داده ایم

بهترین فروشنده شعبه های مجازی

دنیا به سمت دیجیتالی شدن می رود و یک شعبه در فضای مجازی که به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته باز باشد نیاز کسب و کار شما است . ساخت شعبه های آجری لازم و ضروری است اما شعبه های مجازی جز لاینفک دنیای امروز هستند . سه بعدی بهترین فروشنده شما است. محصولاتتان را در انواع رنگ و طرح به صورت 360 درجه و ساده پرزنت می کند . برای مثال با فناوری واقعیت افزوده وظیفه حمل و نقل محصول را به مکان دلخواه مشتری به صورت رایگان انجام می دهد . اطمینان حاصل می کند که محصول دلخواه و شخصی سازی شده برای مشتری باشد و با رضایت تمام آنان را به صندوق فروش راهنمایی می کند

مراقب جیب شما

مدل سازی سه بعدی در تبلیغات می تواند هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و همچنین در وقت شما صرفه جویی می کند. می تواند پیام واقعی بازاریابی را به مشتریان برساند. با داشتن این مدلهای سه بعدی ، مشتریان می توانند محصول را بهتر تجسم کرده و درک کاملی از آن کسب کنند.

جز لاینفک شعبه های آجری

در شعبه های آجری می توانید به وسیله ابزارهای نمایش دیجیتال محصولاتی که در فروشگاه یا نمایشگاه شما موجود نیستند هم به صورت های مختلف نمایش دهید و نمایشگاهی به وسعت تمام محصولاتتان داشته باشید

قهرمان نمایشگاه ها

ارائه های سه بعدی ، تعاملی بسیار محبوب هستند و اغلب به طور موثر در نمایشگاه های تجاری، جلسات مشتریان، ارائه ها و در وب سایت ها استفاده می شوند. آژانس تبلیغاتی آندیرا می‌تواند راه‌حل را در نسخه‌های آفلاین، که در نمایشگاه‌های تجاری یا جلسات فروش ضروری هستند، ارائه دهد

پیش طراحی قبل از ساخت پروژه

طراحی و ساخت محصول جدید نیازمند باز تخصیص جدی منابع است . همانند پروژه های معماری میتوان ایده های ذهنی را اول به صورت نقشه های دو بعدی سپس آن را به یک تجسم سه بعدی قابل درک از همه زوایا با همه جزییات تبدیل کرد که هرگونه ادیتی را امکان پذیر می نماید. سه بعدی سازی صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه شما می کند 

سبقت از پرزنتیشن رقبا

شما را قادر می سازد تا با رقبای بزرگ همراه باشید ،رقابت بسیار سخت است. بنابراین، اگر می‌خواهید با رقبای بزرگ همراه باشید، برجسته کردن محصول یا خدمات خود ضروری است. شرکت‌های بزرگ معمولاً بودجه‌های دیوانه‌واری دارند، به همین دلیل است که همیشه در صدر هستند. جزو اولین کسانی باشید که به سمت دنیای سه بعدی می روند و در کمترین زمان به اوج خواهید رسید.

کاملا شخصی سازی شده

بر اساس گزارش فوربس اینسایت، 40 درصد از مدیران بازاریابی گزارش می دهند که شخصی سازی تأثیر مستقیمی بر به حداکثر رساندن فروش، اندازه سبد و سود در کانال های مستقیم به مصرف کننده ، مانند تجارت الکترونیکی دارد، در حالی که 37 درصد دیگر به افزایش فروش و طول عمر مشتری اشاره می کنند. ارزش گذاری از طریق توصیه های محصول یا محتوا. بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان در نتیجه استراتژی های شخصی سازی، تعداد تراکنش های خود را افزایش داده اند. واقعیت این است که 86 درصد از مشتریان مایلند برای محصولاتی که تجربیات عالی را ارائه می دهند، هزینه بیشتری بپردازند.

صاحب لوکیشن های مجازی شوید

برخلاف عکاسی در سه بعدی سازی می توانید صاحب یک لوکیشن مجازی اختصاصی شوید و بدون هزینه از لوکیشنتان به کرات استفاده کنید. هزینه اجاره لوکیشن ،تجهیزات عکاسی ، رفت و آمد ، حمل و نقل ،آسیب های احتمالی و هزینه های جانبی از روی دوش شما برداشته می شود

درجه بندی کیفیت نداریم

در آژانس تبلیغاتی آندیرا تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که همه پروژه ها با مهارت یکسان اجرا شوند. ما پروژه های مجزا و انبوه را با اولویت یکسان اداره می کنیم. ساده یا پیچیده ، تیم ما می تواند در همه انواع پروژه به شما کمک کند.

در هر جا و در هر اندازه

مدل‌های سه‌بعدی را می‌توان در هر نوع تبلیغاتی تغییر اندازه داد. می توانید از همین مدل در کارت ویزیت و روی یک بیلبورد عظیم استفاده کنید. مدل های سه بعدی را می توان در سایت ،اینستاگرام ،بیلبورد و … به انواع صورت دیجیتال و چاپی نمایش داد.

کنترل جزئیات را به شما می دهد

توجه به جزئیات چیزی است که کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی رایج را از کمپین های با کیفیت بالا جدا می کند. عکس ها کمی مشکل هستند زیرا اگر بیش از حد آنها را ویرایش کنید، کاملاً آشکار خواهد بود. این نه تنها بر کمپین شما تأثیر منفی می گذارد، بلکه مشتریان نیز تصاویری که بیش از حد ویرایش شده اند را تأیید نمی کنند، زیرا آنها غیرصادقانه به نظر می رسند. شما در سه بعدی سازی میتوانید کوچکترین جزئیات را در عرض چند ثانیه ویرایش کنید و رندرهای سه بعدی نیز بسیار واقعی به نظر می رسند

برند شما را مدرن تر می کند

یک کمپین تبلیغاتی سه بعدی راهی عالی برای متمایز شدن از دیگران به روشی مدرن و منحصر به فرد است. بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی، توانایی همگام شدن با آخرین روندها است. و چه چیزی مدرن‌تر از استفاده از فناوری سه بعدی برای نمایش، بازاریابی و تبلیغات محصولاتتان است؟

مشتری خود را از دورترین فاصله دعوت کنید

شاید شما هم به این فکر افتاده اید که کاش در تمام استان های کشور شعبه ای داشته باشید تا فروشتان چندین و چند برابر شود ولی این امر بسیار زمان بر و پر هزینه است اما آندیرا با خدماتی که ارائه می دهد که یکی از آن ها سه بعدی سازی است می توانید این امر را میسر کنید و افرادی که در سر تا سر ایران وجود دارد را پرزنت کنید تا برای خرید محصول به برند شما رجوع کنند

مراحل گردش کار

برای آشنایی با مراحل انجام کار مدلسازی سه بعدی پس از ثبت سفارش می توانید به بخش پایین را مطالعه کنید.

Step 1

مرحله اول

ابتدا دامنه کار مشخص می شود. جزئیات جامع ، تصاویر محصول و سایر مشخصات که بر اساس آنها باید مدلهای سه بعدی ساخته شود ، جمع آوری می شود و انتظارات و نیازهای مشتریان نیز در فرایند طراحی ما لحاظ شده و با آن هماهنگ است.

Step 2

مرحله دوم

در مرحله بعد ، برآورد هزینه ، زمان بندی مورد انتظار برای تکمیل پروژه ، منابع مورد نیاز و سایر جنبه های جانبی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و با مشتری نهایی می شود.

Step 3

مرحله سوم

یک مدیر پروژه اختصاصی تعیین می شود و زیر نظر او ، تیمی از هنرمندان متخصص و مجرب سه بعدی به همراه منابع مورد نیاز اختصاص می یابد.

Step 4

مرحله چهارم

سپس برای تأیید اطمینان از سازگاری با نیازها و درخواست های مشتری ، رندر سه بعدی به آن ها ارسال می شود و در صورت وجود ، بر اساس ورودی های جدید تغییرات ایجاد می شود و سپس مدل ویرایش می شود. این مدل برای شناسایی نقص ها و رفع آنها تحت بررسی کامل کیفیت قرار می گیرد.

Step 5

مرحله پنجم

مدل سه بعدی نهایی ارائه و تولید می شود. سپس مدلهای ویرایش شده در فرمت های خروجی ترجیحی پیشنهاد شده از طرف مشتری با وی به اشتراک گذاشته می شوند.

سوالات متداول

اگر تا اکنون مطالب بالا را خوانده اید و جوابی برای سوالات خود پیدا نگردید میتونید سوالات پایین را مطالعه کنید یا اینکه در قسمت تماس با ما با ادمین آندیرا ارتباط برقرار کنید

بسته به هر پروژه زمان تحویل متغیر است

خیر ،پس از مراحل ثبت سفارش کارشناسان دپارتمان مخصوص سزویس انتخابی شما بصورت تلفنی ،مجازی ،ویدئو کال و یا به صورت حضوری با شما ارتباط برقرار می کنند

بله ، خروجی نهایی در تمام شبکه های اجتماعی و به صورت دیجیتال مدیا و چاپی در اندازه و فرمت مورد نظر شما تحویل داده می شود

محدودیتی از بابت مشاغل وجود ندارد و برای همه مشاغل مناسب است

بله

از بخش ثبت سفارش یا تماس با ما سفارش خود را به ادمین آندیرا اعلام نمایید و بعد از آن نمایندگان دپارتمان مخصوص سرویس انتخابی شما با شما تماس می گیرند یا به صورت حضوری در دفتر شرکت شما جلسه می گذارند. می توانید برای مشاوره فرم روبرو را تکمیل نمایید

ارائه مشاوره رایگان

تـــوسط کارشناسان

نمونه کارهای آندیرا استودیو

در زیر بخشی از نمونه کارهای آندیرا وجود دارد که برای مشاهده بیشتر می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید

سه بعدی